Тренінг «Бібліотечна статистика: нові форми звітності» для завідувачів бібліотек-філій Луцької громади

З метою надання методичної та практичної допомоги у роботі з новими формами статистичної звітності, затвердженими наказом Міністерства культури та інформаційної політики України «Про затвердження форм звітності про діяльність публічних та спеціальних бібліотек, а також інструкцій щодо їх заповнення» від 28.11.2022 № 463, проведено тренінг для завідувачів бібліотек-філій на тему: «Бібліотечна статистика: нові форми звітності» на базі центральної бібліотеки для дорослих.

У рамках тренінгу заступник директора із загальних питань комунального закладу «Луцька міська централізована бібліотечна система» Ірина Власюк провела заняття «Особливості заповнення нових бланків щорічної статистичної звітності форми № 6-НК», де ознайомила учасників із оновленими формами звітності, подала детальні інструкції щодо їх заповнення. Присутні мали можливість задати індивідуальні запитання у розрізі конкретної бібліотеки. Обговорили також можливі варіанти змін у щоденниках роботи бібліотек-філій для дітей і дорослих.

Професійне спілкування «Формування і використання бібліотечних фондів», яке також стосувалося відповідного розділу форми звітності № 6-НК, організувала Марія Слободянюк – завідувач відділу формування та каталогізації фондів центральної бібліотеки для дорослих.

На завершення тренінгу директор комунального закладу «Луцька міська централізована бібліотечна система» Марія Назаревич наголосила на важливості участі бібліотек-філій у всеукраїнських та обласних літературних і творчих конкурсах, окреслила актуальні напрями роботи на поточний та наступний квартали.