У бібліотеках відбулися заходи до Дня міста Луцька

У бібліотеках комунального закладу «Луцька міська централізована бібліотечна система» відбувся цикл культурно-просвітницьких заходів «Луцьк – маленька Батьківщина» з нагоди відзначення 938-ї річниці першої писемної згадки про місто Луцьк.

Так, для мешканців та гостей міста провели літературно-краєзнавчу подорож «Легенди старого Лучеська» (бібліотека-філія № 3 для дітей),  краєзнавчу годину «Мій край – частинка України» (бібліотека-філія № 7 для дорослих), літературну годину «Місто Луцьк у мистецькому просторі і часі» (бібліотека-філія с. Прилуцьке), літературну мандрівку «Рідний Луцьк вивчаю я» (бібліотека-філія № 11 для дорослих), літературно-історичний екскурс «Мандрівка рідним містом» (бібліотека-філія с. Жидичин), мовну вікторину «То моє місто…» (бібліотека-філія № 4 для дорослих), краєзнавчий квест «Мандри Луцьком» (центральна бібліотека для дорослих) та квест «Загадки Старого міста» (бібліотека-філія № 6 для дорослих). Творчо-краєзнавчий мікс «Луцьк – частинка України» пройшов у бібліотеці-філії № 2 для дітей.

          Організовано презентації книжково-ілюстративної виставки бібліотечних та архівного відділу міської ради матеріалів «Луцьк – древнє місто над Стиром» (бібліотека-філія № 3 для дорослих), книжкових виставок «Відомі земляки» (бібліотека-філія № 4 для дорослих), «Луцьк. Віхи історії» (бібліотека-філія с. Озерце), «Великий Лучеськ» (бібліотека-філія № 10 для дорослих), представлено історичний колаж «Місто, яке я люблю» (бібліотека-філія № 9 для дорослих), виставку-вікторину «Відомий і невідомий Луцьк» (центральна бібліотека для дітей), виставку-інсталяцію «Древнє наше місто Луцьк» (бібліотека-філія с. Прилуцьке). Виставки малюнків під назвами «Я люблю своє місто над Стиром» та «Місто Луцьк очима дітей» презентували у бібліотеках-філіях № 11 для дорослих та с. Прилуцьке.

          Проведено краєзнавчу відеопрогулянку «Луцьк – місто наших мрій та сподівань» (бібліотека-філія с. Кульчин), відеоекскурсію «У пошуках легендарного Луцька» (бібліотека-філія № 10 для дорослих).