Луцьк-Рівне: професійний візит бібліотекарів

Працівники бібліотек-філій комунального закладу «Луцька міська централізована бібліотечна система» здійснили професійний візит до бібліотек міста Рівне. Окрім екскурсій бібліотечними залами, рівненські колеги презентували традиційну та інноваційну роботу із читачами та мешканцями громади в цілому. Відбувся фаховий обмін досвідом роботи та професійне спілкування.

Так, свої досягнення презентувала бібліотека-філія № 3 Рівненської централізованої бібліотечної системи, зокрема, реалізацію сучасного проєкту «МедіаПростір на Ювілейному для дітей та молоді». У Рівненській обласній бібліотеці для молоді розповіли про роботу та активності, які проводяться у відділах книгозбірні, про волонтерську діяльність, а також про роботу молодіжного бібліотечного простору «НОТА». У центральній міській бібліотеці Рівненської ЦБС ознайомили із історією заснування бібліотеки та бібліотечної системи, організацією структурних підрозділів закладу, облаштуванням бібліотечного простору.

Працівники комунального закладу «Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека» представили роботу відділів та корисні ініціативи, що реалізує бібліотека впродовж останніх двох років. Розповіли про електронні ресурси та оцифрування документів, наголосили на методичній підтримці бібліотек області через консультування, підвищення кваліфікації та інше.

На завершення візиту бібліотекарі Луцької громади відвідали парк історичних реконструкцій «Оствиця», розташований біля підніжжя Басівкутського городища – пам’ятки археології державного значення.