Книгозбірні Луцької громади відзначили Всеукраїнський день бібліотек

З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек у книгозбірнях Луцької міської територіальної громади відбулися тематичні заходи в межах «БібліоMARAFONу–2023». Зокрема, пройшли дні відкритих дверей «Бібліотека – центр громади» (бібліотека-філія № 10 для дорослих), «Моя бібліотека – світ моїх можливостей»: ігри, розваги у «Чарівній кімнаті» (бібліотека-філія с. Княгининок), «Бібліотекар на годину» (бібліотека-філія с. Одеради), екскурсії та презентації бібліотек: «З книгою я відкриваю світ» (бібліотека-філія № 3 для дітей), «Вони дарують людям мудрість» (бібліотека-філія № 9 для дорослих), «Книжкові сили України» (бібліотека-філія № 2 для дітей, літературні зустрічі «Ми з книгою відкриваємо Всесвіт» (бібліотека-філія № 11 для дорослих), бібліозустрічі «Бібліотека – центр відпочинку з книгою» (бібліотека-філія с. Іванчиці), «Бібліотека запрошує друзів» (бібліотека-філія с. Озерце), година читацького самоврядування «Я – бібліотекар» (бібліотека-філія № 3 для дорослих).

          У бібліотеці-філії № 6 для дорослих бібліотечні працівники зібралися на круглий стіл «Бібліотека – твоя синергія перемоги», де за участі директора департаменту культури Луцької міської ради Тетяни Гнатів обговорили актуальні питання щодо роботи у воєнний період, успішні проєкти, поточні проблеми тощо.

          На бібліотечне свято «Ми єдина читаюча родина!» запросила бібліотека-філія № 3 для дітей. Бібліогостини «Дім у якому живуть книги» організували у центральній бібліотеці для дорослих. Цікаві посиденьки в бібліотеці «Чому я люблю бібліотеку» провели у бібліотеці-філії с. Прилуцьке. Відбулися: тематична вечірка «Бібліотека – світ можливостей» (бібліотека-філія № 4 для дорослих), артгодина «Ніколи не сумуємо, читаємо, малюємо» (бібліотека-філія № 11 для дорослих), мистецький захід «Бібліотека – для душі аптека» (бібліотека-філія смт Рокині), ярмарок читацьких думок «Моє хобі – читання» (бібліотека-філія № 7 для дорослих). У бібліотеці-філії с. Боголюби пограли у літературну гру «Книги читати – усе знати», у бібліотеках-філіях с. Кульчин та с. Жидичин – у літературно-пізнавальні ігри «Тисяча мудрих сторінок» і «Знання у книгах, книги у бібліотеці», у бібліотеці-філії с. Липляни – у гру-вікторину «Твій друг – книга».

          У бібліотеках організували різні акції, як от: «Бібліотека для тебе» (центральна бібліотека для дорослих), «Привітай свою бібліотеку» (бібліотека-філія с. Забороль), «Я дарую книгу своїй бібліотеці» (бібліотека-філія с. Липляни), «Розділи почуття до бібліотеки смайликом» (бібліотека-філія с. Дачне).

Своїми книжковими скарбами похизувалися у бібліотеці-філії № 10 для дорослих – оформили викладку раритетних видань «Класики української літератури». Книжкова виставка «Книжкові дарунки в бібліотеці» діяла у бібліотеці-філії № 11 для дорослих.

У мережі «Фейсбук» опубліковано відеоролик «Місце зустрічі – бібліотека» (http://surl.li/lsdmg), підготовлених працівниками центральної бібліотеки для дорослих.

До Всеукраїнського дня бібліотек приурочили благодійну акцію «Повернемо книги до бібліотек» (збір книг для бібліотек мікрорайону Тернівка, що у місті Миколаєві, приміщення та фонди яких постраждали внаслідок війни), а також провели благодійний ярмарок «Підтримай Збройні Сили» (реалізація виробів ручної роботи працівників та читачів бібліотек для залучення коштів на допомогу військовим).