До Дня матері у бібліотеках громади відбувся цикл культурно-просвітницьких заходів

          У бібліотеках-філіях КЗ «Луцька міська централізована бібліотечна система» відбулись культурно-просвітницькі заходи до Дня матері. Зокрема, у бібліотеці-філії № 3 для дорослих пройшла година спілкування «Доки буде Мама на Землі, доти буде світ у благоденстві жити», у центральній бібліотеці для дорослих – затишні читання «З любов’ю до мами», у бібліотеці-філії № 2 для дітей – родинно-творчий мікс «Прекрасна, як весна, матусенька моя», у бібліотеці-філії с. Прилуцьке – літературно-творчі посиденьки «Велике і прекрасне слово – Мати! Від неї все на світі. Навіть світ», у бібліотеці-філії № 4 для дорослих – бібліовітання «Зазирни у материні очі…».

          Для користувачів діяли: творча лабораторія «Подарунок матусі» (бібліотека-філія № 7 для дорослих), творча майстерня «Вітаю тебе, мамо!» (бібліотека-філія № 9 для дорослих), проведено творчі години «Як добре, що на світі мама є» (бібліотека-філія № 5 для дорослих), «Для матусі в подарунок ми малюємо малюнок» (бібліотека-філія с. Забороль), творчий handmade «Букет для матусі» (бібліотека-філія с. Кульчин).

          Усіх охочих запросили на майстер-класи із виготовлення подарунків та листівок для матусь: «Квіти найдорожчій» (бібліотека-філія № 6 для дорослих), «Букет для мами» (бібліотека-філія № 3 для дорослих, бібліотека-філія с. Одеради), «Вітальна листівка» (бібліотека-філія № 3 для дітей), «Квіткова листівка для матусі» (бібліотека-філія № 10 для дорослих), «З любов’ю до мами» (бібліотека-філія c. Боголюби), «Я подарую квіти найкращій мамі в світі» (бібліотека-філія с. Жидичин), «Любій матусі» (бібліотека-філія № 11 для дорослих), «Матусю привітаю» (бібліотека-філія с. Дачне), «Квіти для матусі» (бібліотека-філія с. Рокині).

          У бібліотеці-філії с. Липляни презентували виставку дитячих малюнків «Мамо, ти найкраща!».

          Цикл заходів до Дня матері завершився літературно-мистецьким заходом «Пісня для мами», який провели бібліотека-філія с. Рокині спільно із Княгининівською школою мистецтв, філією с. Рокині.