День Української Державності у бібліотеках Луцької міської територіальної громади

З нагоди відзначення Дня Української Державності у бібліотеках Луцької міської територіальної громади відбулися історико-патріотичні заходи. Так, у бібліотеці-філії № 3 для дорослих провели літературні читання «Мрія одна – мирна незалежна Україна». Більшість учасників заходу – відвідувачі територіального центру соціального обслуговування, читали патріотичні поезії відомих українських письменників, переглянули відеофільм.

Літературну зустріч із Катериною Трофімук – кандидатом педагогічних наук, доцентом Класичного приватного університету м. Запоріжжя, магістром зі спеціальності «педагогіки вищої школи», авторкою 17 наукових праць, приурочили до Дня Української Державності у бібліотеці-філії № 3 для дорослих. Письменниця презентувала свій роман «ДокиЯ» про історичне минуле рідного волинського краю і власну сімейну історію.

У бібліотеці-філії № 3 для дітей пройшла бесіда-вікторина «Державні символи України» та майстер-клас «Патріотичне серце».

Бібліотека-філія с. Забороль спільно з будинком культури провели конкурс малюнків «Боже, дай нам мир в Україні».

Історико-документальні матеріали від архівного відділу Луцької міської ради, присвячені Дню Української Державності, представлені під назвою «І є держава Україна, і є її нескорений народ! у бібліотеці-філії № 3 для дорослих. Користувачі бібліотеки-філії № 11 для дорослих мали змогу ознайомитися з книжковою виставкою «Україна понад усе». Презентація патріотичної виставки-інсталяції «Вільна. Єдина Україна!» відбулася у центральній бібліотеці для дорослих (http://surl.li/jpvte).