Професійне спілкування бібліотечних фахівців Луцької територіальної громади

6 вересня у приміщенні центральної бібліотеки для дорослих відбулося професійне спілкування бібліотечних фахівців Луцької територіальної громади.

Приємною традицією вже стало розпочинати роботу наради із вітальних слів нашим колегам-бібліотекарям. Вітання сьогодні лунали з нагоди особистого ювілею завідувачки бібліотеки-філії № 5 для дорослих Людмили Столярової.

Директор КЗ ЛМЦБС Марія Назаревич акцентувала увагу на основних завданнях підготовки бібліотек до відзначення Дня міста Луцька та Всеукраїнського дня бібліотек, організацію роботи бібліотек Луцької територіальної громади в умовах війни.

Людмила Голод – заступник директора із загальних питань, проаналізувала та озвучила питання щодо підготовки бібліотек до роботи в осінньо-зимовий опалювальний період 2022-2023 рр.

Про участь бібліотек громади в різноманітних обласних, всеукраїнських конкурсах та вікторинах розповіла заступник директора по роботі з дітьми Ніна Бочарова.

Формування та збереження бібліотечних фондів структурними підрозділами КЗ ЛМЦБС – одне із основних завдань роботи всіх бібліотечних установ. Тож, завідувачка відділу формування та каталогізації фондів Марія Слободянюк акцентувала увагу на поточній роботі з фондами та підняла питання надходження та реєстрації періодики в бібліотеках.

Також було розглянуто і низку інших робочих питань та окреслені окремі завдання та цілі, що задали робочий тон всім учасникам наради.