Презентовано Стратегію розвитку читання на 2021-2025 роки

26 березня Міністерство культури та інформаційної політики спільно з Українським інститутом книги презентували Стратегію розвитку читання на 2021 – 2025 роки «Читання як життєва стратегія».  Стратегія створена за участі фахівців книжкової сфери та організацій, держустанов і експертів галузі. Вона базується на дослідженнях, що дозволили виокремити больові місця галузі і обрати потрібний вектор розвитку.

Розрахована стратегія на 2021-2025 роки та спрямована на комплексну трансформацію сфери і збільшення попиту на книги в Україні. Глобальна мета: щоб українці полюбили читати. Адже саме читання сприятиме підвищенню рівню освіченості українців, кар’єрного зросту, розширенню кругозору і навіть задоволеності життям.

Прийняття даної стратегії – крок до України як читаючої нації, яка вміє критично мислити, досягає своїх цілей і постійно займається саморозвитком. Тож втілюємо її у життя: алгоритм дій маємо, як і усвідомлення важливості проблеми.

Запис трансляції презентації можна переглянути на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/watch?v=KDw9IkpVeiA

Детально https://mkip.gov.ua/news/5219.html