Презентація книги “Навіщо багато говорити” Володимира Павліка

Зустрічі письменниками та презентації книг у бібліотеках – це найкраще місце де можна читачам познайомитись з авторами. 14 лютого у бібліотеці-студії ДіМ відбулася цікава розмова з волинським письменником, автором п’яти книг Володимиром Павліком.

«Навіщо багато говорити» – саме таку назву має його нова книга, яка вийшла у 2021 році. Видання складається з двох частин: перша – вислови, афоризми, міркування, філософські думки автора про різні життєві ситуації. Друга частина – невеликі оповідання про відомих людей. «З вами буде говорити скульптор» про Миколу Голованя, сюжетні замальовки з подорожей, а у автора їх було чимало адже Володимир Павлік відвідав 23 країни.

Формат зустрічі, яку провела завідувачка бібліотеки Ніна Бочарова був незвичний, оскільки прийшлось багато говорити, незважаючи на таку назву книги, зачитувати уривки з презентованого видання, переглядати відео-сюжети про громадську і творчу діяльність Володимира Павліка, вести розмову про попередню книгу «Гандзя» і анонсувати майбутні видання, які скоро мають вийти з друку.

«Прагніть різноманітності. Творіть спогади. Ігноруйте сирість. Будьте щасливішими. Не втрачайте надію» – це одні із декількох афоризмів, які є у книзі і які так сьогодні можуть бути актуальні.

По закінченню презентації Володимир Павлік, з нагоди Міжнародного дня дарування книги подарував бібліотекам Луцької громади 10 книг зі своїм автографом.