Підсумки Всеукраїнського тижня дитячого читання у бібліотеках Луцької громади

20-28 березня у бібліотеках Луцької громади проходили культурно-просвітницькі заходи в межах щорічного Всеукраїнського тижня дитячого читання, який є однією із головних подій року для юних книголюбів.

          Стартував тиждень дитячого читання презентацією літературного проєкту «Читає автор» у бібліотеці-філії № 2 для дітей. Проведено літературну зустріч із письменницею Ніною Горик (бібліотека-філія № 7 для дорослих), літературні читання «Мудрість поколінь» (бібліотека-філія № 10 для дорослих), «Крокує книжка до малят» (бібліотека-філія № 3 для дорослих), «Читаємо про воїнів» (бібліотека-філія с. Одеради), літературні посиденьки (бібліотека-філія с. Княгининок), читацький діалог «Новеньку книгу погортай – у світ цікавий завітай» (бібліотека-філія № 7 для дорослих), обговорення книги Александра Гізера «Знайомство з мистецтвом для дітей» (бібліотека-філія № 6 для дорослих), книжковий сніданок за книгою Лариси Ніцой «Незламні мураші» (центральна бібліотека для дітей), день голосного читання «Виховання казкою» (бібліотека-філія № 3 для дітей), день веселкового читання «Читай кольорове» (бібліотека-філія № 5 для дорослих), день нових книг «Книжковий мегаполіс» (центральна бібліотека для дорослих) та інші.

          У центральній бібліотеці для дітей організовано загальносистемний захід – бібліотечно-інтелектуальну гру «Розумні і начитані», участь у якому взяли 11 команд від бібліотек-філій. Переможцем визначено команду «Невгамовні» із числа читацького активу бібліотеки-філії № 11 для дорослих.

          Пройшли тематичні пізнавально-дозвіллєві заходи, як-от: квест «У пошуках літературних скарбів» (центральна бібліотека для дорослих), літературна гра «Пригоди на книжковій планеті» (бібліотека-філія с. Боголюби), літературна гра-вікторина «Прочитай, відгадай, іншим загадай» (бібліотека-філія № 11 для дорослих), гра-розвага «Передбачення на рядках улюблених книг» (бібліотека-філія с. Дачне), казкова вікторина «Запрошує весна у світ казковий» (бібліотека-філія с. Прилуцьке).

          Територія дитячої творчості «Читай! Малюй! Вигадуй!» діяла у центральній бібліотеці для дорослих. Година дозвілля «Читай, грай, відпочивай» зібрала читачів у бібліотеці-філії с. Озерце.

          Виготовляти книжкові закладки навчали на майстерках: «В книжечку на згадку зробимо закладку» (бібліотека-філія № 5 для дорослих), «Маленькі акварельки» (бібліотека-філія № 6 для дорослих), «Весняний подарунок книзі» (бібліотека-філія № 10 для дорослих), розвивали уяву та креативні здібності на творчій годині «Казковий віночок» (бібліотека-філія № 11 для дорослих), майстер-класі «Ліпимо казкових героїв» (бібліотека-філія с. Жидичин), майстерці «Книжкових справ знавці» (бібліотека-філія № 2 для дітей).

          Показали лялькові вистави: «Казку в гості запросили» (центральна бібліотека для дітей), «Лісова бібліотека» (бібліотека-філія № 3 для дітей), «Казка про книжку і Нечитайлика» (бібліотека-філія с. Прилуцьке).

          У бібліотеці-філії № 7 для дорослих, с. Дачне та с. Прилуцьке користувачі залюбки долучилися до фоточеленджів «Книга в об’єктиві», «Я і моя улюблена книга», «Моя люблена книга».