Перелік ГО інвалідів та ГО протидії насильству

Волинська обласна організація інвалідів – Голова організації – Денисюк Павло Федорович 

Волинська обласна організація (ВООІ) була створена на базі Волинської обласної Асоціації інвалідів та ветеранів, яка була заснована ще в 1991 році, а з 1994 року ВООІ є членом ГО ВО СОІУ.  За цей час Волинська обласна організація інвалідів зросла як чисельно з 389 до 874 членів), так і якісно. Зараз ВООІ нараховує понад 13 тисяч членів, зареєстровано 3 міських і 12 районних осередків. Організацією проводяться семінари, круглі столи, конференції, де обговорюються проблеми життєдіяльності інвалідів Волині та шукаються шляхи їх вирішення. Основна мета ВООІ – домагатися, щоб кожен інвалід відчував себе повноцінним громадянином своєї держави.

Контакти ВООІ:  43025  Волинська обл. м. Луцьк п-р. Волі, 23
Телефон: (0332) 72-80-63 
Електронна пошта: vooi.Lutsk@gmail.com

Волинська обласна організація УТОС – Голова правління – Терпелюк Світлана Іванівна.

Основною метою діяльності Волинської обласної організації УТОС є соціальний захист, забезпечення рівних прав та можливостей людей з інвалідністю зору, трудової та медичної реабілітації, виявлення, усунення перепон та бар’єрів, що перешкоджають забезпеченню прав і задоволенню потреб таких осіб, представницва їхніх інтересів, усунення будь-яких проявів дискримінації, надання благодійної допомоги.

43016, м. Луцьк, вул. Шевченка, 36

Контактний телефон: (0332) 24-90-32; факс: (0332) 24-90-32

Електронна адреса: volutos@ukr.net

Посилання на сторінку у Фейсбук

Громадська організація “Збережи Життя International”

Центри допомоги жінкам у кризовій вагітності Life центр належить до міжнародної громадської організації «Збережи життя інтернешнл». ГО «Збережи Життя Інтентешнл» – організація, що ставить своєю метою допомогу жінкам, дітям, родинам, які опинились в складних життєвих обставинах. Існує та діє завдяки підтримці небайдужих людей і має на меті допомогти жінкам під час кризової вагітності.

Головна ціль – виховувати молоде покоління у розумінні важливості цнотливих сексуальних стосунків, запобігати абортам та їх наслідкам, показати шлях до зцілення (реабілітації) після аборту чи сексуального насилля.

Телефон: +38 (066) 460-49-52

ГО “Волинські перспективи” – голова правління Ніна Пахом’юк.

Громадська організація «Волинські перспективи» має на меті:  розвиток та підтримку малого і середнього підприємництва в регіоні,  розвиток гендерно рівного суспільства без дискримінації та насильства; правову освіту для населення; становлення громадянського суспільства шляхом сприяння розвитку соціальної сфери в регіоні;  налагодження постійної співпраці між державними, бізнесовими та громадськими організаціями.

Адреса: вулиця Шота Руставелі, 9 Луцьк, Волинська область, 43000

Телефон: +380332255542