На базі центральної бібліотеки для дорослих відбувся тренінг для бібліотечних фахівців

08 серпня 2023 року на базі Луцької центральної бібліотеки для дорослих відбувся тренінг на тему: «Робота в електронному каталозі» для завідувачів бібліотек-філій сіл Жидичин, Княгининок, Кульчин, Прилуцьке.

Тренінг проведено з метою навчити бібліотечних фахівців визначених бібліотек, роботи з електронним каталогом бібліотечного фонду КЗ «Луцька міська централізована бібліотечна система».

Завідувач відділу комплектування та каталогізації фонду центральної бібліотеки для дорослих Марія Слободянюк ознайомила присутніх з автоматизованою бібліотечно-інформаційною системою «УФД/Бібліотека». Розглянули модулі класифікатор та комплектатор.

Під час тренінгу завідувачі сільських бібліотек вчилися вносити ретроспективу бібліографічних описів документів до електронного каталогу, створювати описи монографічних та багатотомних видань, заповняти поля «анотація, ключові слова та предметні рубрики, зміст», описувати офіційні видання.

Після теоретичної частини заходу відбулися практичні заняття, під час яких кожен учасник тренінгу індивідуально працювали в електронному каталозі.

На завершення тренінгу учасники обговорили отримані знання та можливості їх впровадження у роботу визначеної книгозбірні, що в подальшому дасть можливість жителям сільської місцевості громади користуватися електронними сервісами бібліотек.