Майстер-клас «Оберіг для воїна»

День захисників і захисниць України, День Українського козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці – це свята історії, культури, високих моральних цінностей, а також – дружби та об’єднання заради втілення у життя цікавих задумів та ідей. Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давні історичні традиції, а тому особливо шануються українцями. Цього урочистого дня повертаємося спогадами до незабутніх сторінок минулого і в той же час линемо всім серцем до тих, хто нині знаходиться на бойовому посту.

12 жовтня у Луцькій центральній бібліотеці для дорослих з метою підтримки воїнів, які захищають незалежність і територіальну цілісність України, пройшов майстер-клас «Оберіг для воїна». Захід проводила талановитий викладач образотворчого мистецтва – Олена Сенів, яка цікаво розповідала про послідовність роботи, різноманітні техніки малювання та змішування кольорів. Майстриня вчила дітей розміщувати малюнки на папері, визначати лінію горизонту, поєднувати розміри майбутніх малюнків. Учасники майстер-класу створили портрети героїв минулих років та образи козаків, використовуючи простий олівець.

Діти щиро вірять, що малюнки-обереги захищатимуть наших воїнів на Сході, тому до роботи віднеслися дуже відповідально, серйозно та творчо. Також маленькі патріоти написали військовослужбовцям лист, в якому дякували за захист Вітчизни та бажали успішного повернення додому.