Майстер-клас « Книжкова закладка на згадку».

Навіщо потрібні книжкові закладки? Ось на таке питання відповідали діти , учасники майстер-класу « Книжкова закладка на згадку». «Щоб швидко знайти сторінку, на якій зупинився читати», « Вона економить час і зберігає книгу», « Вона просто красива , якщо ще і ти сам її виготовиш» – ось та відповідали діти на занятті у бібліотеці –студіі ДіМ.

Засумували діти і за книгою і за спілкуванням і тому було весело, творчо. Діти дізнались про перші закладки, їх історію. Одна з найбільш ранніх згадок про використання закладок відноситься до 1584, коли Королівський Друкар, Крістофер Баркер, подарував королеві Єлизаветі I шовкову закладку. Бібліотекар Ірина Лівончук, керівник «Арт–майстерні «Рукавичка», яка створена при бібліотеці, запропонувала кожному добрати свій улюблений творчий матеріал для закладки у вигляді симпатичного котика з красивим хвостиком. Як кожен обирає свою улюблену книг , так і кожен із учасників зробив свою неповторну книжкову закладку , яка відразу згодилася до книги , яку діти обрали до прочитання. Книга, в якій є гарна закладка, виглядає значно привабливішою. Таку книгу і читати приємно!

Заняття відбулось в рамках діяльності арт-терапевтичного центру, яким є бібліотека і разом з читачами бібліотеки творчістю займались і діти , які приїхали до Луцька з різних міст України і теж стали читачами бібліотеки. Дякуємо сестрам-волонтерам Каріні Гаджиєвій та Лізі Хникіній за допомогу в роботі з дітьми.

#Культура_в_час_війни

#ЗкнигоюДоПеремоги