Літературні зустрічі з Анатолієм Кичинським

У бібліотеках КЗ «Луцька міська централізована бібліотечна система» відбулися літературні зустрічі з лауреатом Національної премії ім. Т. Шевченка, талановитий поетом і художником із Херсона Анатолієм Кичинським, який нині проживає у місті Рівному.

Присутнім письменник розповідав про літературну та художню творчість, про українську народну пісню і її відображення у своїх творах, про українські фразеологізми, активну громадську позицію, життєлюбство та віру в Перемогу України, різні життєві історії, а також читав вірші.

З музичною композицією на слова Анатолія Кичинського виступив лідер та засновник гурту «Чорні черешні» Юрій Поліщук, і це не єдиний музичний твір на тексти письменника. Автор зізнався, що іноді йому самому спочатку наспівується мелодія, а потім пишеться вірш.

Перед публікою виступили волинські письменниці Надія Гуменюк та Ніни Горик, висловивши свою повагу і шану творчому таланту автора.

Із собою Анатолій Кичинський привіз та представив декілька власних картин – це яскраві пейзажі, написані акварельними та масляними фарбами. Окремими вкладками ілюстрацій його мистецькі твори включені у книги поезій.

Чимало запитань на теми родини, творчості, війни письменник отримав від учасників зустрічей.

На завершення заходів усіх запросили до індивідуального спілкування з автором і художником та спільного фото, а на згадку подарували митцеві книгу про місто Луцьк.

Модератором зустрічі була Ольга Ляснюк – голова Волинської організації Національної спілки письменників України.