Літературна зустріч з письменниками Волинського краю

23 вересня 2021 року у бібліотеці-філії №5 КЗ «Луцька централізована бібліотечна система» відбулася літературна зустріч з письменниками Волинського краю «Слово як шлях до істини». Захід проведено в рамках декади «БібліоFEST-2021» «Бібліотека – твоя точка опори», присвяченої Всеукраїнському дню бібліотек.

До книгозбірні завітали члени Волинської обласної організації національної спілки письменників України, лауреати багатьох літературних премій – Надія Гуменюк, Микола Мартинюк, Ольга Ляснюк, Еліна Форманюк з презентацією як нових книг, так і видань попередніх років.

Розпочала творчу зустріч директорка Луцької централізованої бібліотечної системи Марія Назаревич, яка представила присутнім знаних майстрів слова та побажала письменникам творчої наснаги і успіхів на літературній ниві.

На захід завітали студенти Луцького кооперативного фахового коледжу Львівського торгово-економічного університету, педагоги та жителі міста – читачі бібліотеки. Літератори розповідали про власні доробки, з якими завітали до бібліотеки та зачарували глядачів читанням власних творів.

На завершення літературної зустрічі всі бажаючі мали можливість придбати книги з автографами та зробити фото з авторами.

Зустріч з митцями була захоплюючою та пізнавальною, лишила безліч хороших вражень та емоцій.