Групові заняття з психологом у бібліотеці

Щочетверга у бібліотеці-філії № 10 для дорослих КЗ «Луцька міська централізована бібліотечна система» у рамках волонтерського проєкту відбуваються зустрічі з психологом Жанною Роюк.

Мета занять – навчитися розуміти причинно-наслідкові зв’язки різних подій, виходити зі складних, конфліктних ситуацій, будувати своє життя, робити його наповненим та щасливим, аби на зміну «психології жертви» прийшла «людина свідома», яка більше розуміє себе, має вибір та відповідає за своє життя.

Будь-яка терапія починається з того, що людина вчиться брати на себе відповідальність та бачити причинно-наслідкові зв’язки. А це – особливе мислення, бачення ситуації з різних сторін, усвідомлення своїх помилок і пошук нових способів поведінки.

На заняттях вже розглянули та обговорили різні теми: як виходити з кризових ситуацій та будувати нову реальність, як правильно підтримати людину, чому виникають різні проблеми, як шукати вихід, про психологію жертви та «Трикутник Карпмана», як змінювати своє життя на краще тощо.

Про проведені заняття інформує Facebook-сторінка філії (посилання: https://www.facebook.com/f10lmcbs/).