Дива із солом’яного стебла

В рамках програми «Бібліотека-мистецький салон» у бібліотеці-філії №10 відбулася творча зустріч та майстер-клас з відомою майстринею Оленою Капустинською «Дива із солом’яного стебла».

Усі присутні мали можливість взяти участь у майстер-класі по виготовленню різдвяного ангела. Допомагав проводити майстерку Ярослав – син майстрині, він за спеціальністю художник-різьбяр, має творчі здібності та також захоплюється  соломоплетінням.

Майстриня розповіла, що у роботі використовує житню солому, яку сама сіє, збирає ще не достиглою, а потім сушить та зберігає, тому вироби із її добрих натруджених рук по-особливому приємні та дарують людям радість. В її руках оживають різноманітних вироби: дідухи, ангели, дзвіночки, квіти, казкові персонажі, віночки, українська символіка та інші композиції.

Всі ці вироби представлені на великій святковій виставці у бібліотеці, яка буде діяти протягом січня місяця.

Запрошуємо до перегляду за адресою: Київський майдан, 13.

Довідково: Олена Володимирівна Капустинська  художниця за освітою, закінчила Косівський технікум народних художніх промислів, проживає у селі Квітневе Рожищенського району, вже 20 років займається  плетінням  виробів із соломи.

Працювала у Рожищенському будинку дитячої творчості, вела гурток «Художнє соломоплетіння» та навчала дітей цьому ремеслу.

Основи соломоплетіння перейняла від заслуженого майстра народної творчості  Марії Кравчук з Турійська.

Одна із останніх робіт «Карта України», зроблена до 30 річниці Незалежності України.