До Дня Чорнобильської трагедії у бібліотеках Луцької громади відбулися тематичні заходи

          У бібліотеках-філіях комунального закладу «Луцька міська централізована бібліотечна система» відбулись заходи до Дня Чорнобильської трагедії. Зокрема, проведено: зустріч за круглим столом «Чорнобильська катастрофа: причини та наслідки» (бібліотека-філія № 7 для дорослих), вечір пам’яті «Той квітень не забути нам повік» (бібліотека-філія № 5 для дорослих), літературну годину «Пам’ятаємо про Чорнобиль» (бібліотека-філія с. Одеради), тематичну годину «Чорнобиль не має минулого часу» (бібліотека-філія № 3 для дітей), інформ-досьє «Чорнобиль – наша печаль і скорбота» (бібліотека-філія с. Прилуцьке).

          Бібліотека-філія № 11 для дорослих запросила користувачів на мультимедійну годину «Суворі уроки Чорнобиля». У центральній бібліотеці для дорослих читачі переглянули документальний фільм «Чорнобильська трагедія – біль України», у бібліотеці-філії с. Забороль – відеоспогад «Чорнобиль: трагедія, подвиг і пам’ять».

          Тематичну книжкову виставку «Чорний птах гіркої пам’яті» презентували у бібліотеці-філії № 3 для дорослих у співпраці з архівним відділом Луцької міської ради, книжкову виставку «Стежками Чорнобильського лиха» – у бібліотеці-філія № 4 для дорослих.