День Української Державності у бібліотеках громади

28 липня бібліотеки Луцької громади долучилися до відзначення Дня Української Державності, встановленого Указом Президента України від 24 серпня 2021 року № 423.

З нагоди державного свята організовано книжкові виставки: «Україна у просторі і часі» (центральна бібліотека для дорослих), «Незалежній державі цвісти й процвітати» (бібліотека-філія № 3 для дітей), «Великі українці, які творили історію» (бібліотека-філія № 10 для дорослих), «Україна: від гетьмана до президента» (бібліотека-філія № 11 для дорослих), «Для мене в світі ти єдина, моя чарівна Україно!» (бібліотека-філія с. Жидичин), «І є держава Україна, і є її нескорений народ!» (бібліотека-філія с. Озерце). Бібліотека-філія № 3 для дорослих організувала книжково-ілюстративний перегляд літератури «В нас єдина мета – Україна свята, нездоланна ніким і ніколи». У бібліотеці-філії № 9 для дорослих пройшов конкурс дитячих малюнків «Мандруємо Україною».

На виставках були представлені книги про історичні етапи українського державотворення, національні символи України, особистості державотворення, які знайомили читачів з шляхом боротьби, випробувань, розвитку української держави та її багатомільйонного народу.