Бібліотекарів Луцької міської територіальної громади привітали з Всеукраїнським днем бібліотек

30 вересня 2021 року у приміщенні бібліотеки-філії №10 КЗ «Луцька міська централізована бібліотечна система» відбулося урочисте відзначення Всеукраїнського дня бібліотек.

На святі були присутні заступник голови Луцької міської ради Ірина Чебелюк та директор департаменту культури Луцької міської ради Тетяна Гнатів. Ірина Іванівна у своєму вітальному виступі зазначила, що бібліотеки завжди були і залишаються символом культури суспільства та взірцем його духовності. Подякувала за наполегливу творчу працю всім працівникам бібліотечних закладів Луцької територіальної громади та вручила кращим працівникам бібліотечної галузі подяки і грамоти Луцького міського голови.

Зі словами вітання до присутніх звернулася директор департаменту культури Луцької міської ради Тетяна Гнатів, яка подякувала присутнім за  вагомий внесок у розвиток бібліотечної справи, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята вручили грамоти та подяки. Також Тетяна Федорівна вручила особливу нагороду – почесну відзнаку всеукраїнської громадської організації «Українська бібліотечна асоціація» у 2021 році «за відданість бібліотечній справі» Людмилі Голод, заступниці директора КЗ «Луцька міська централізована бібліотечна система».

Також вручено 10-ти кращим бібліотекам громади дипломи у різних номінаціях та сертифікати на суму по 1000 гривень, кожній, на придбання літератури для своїх книгозбірень.

Вітали бібліотечну спільноту Луцької територіальної громади директор Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки, заслужений працівник культури України Людмила Стасюк та директор комунального закладу «Луцька міська централізована бібліотечна система» Марія Назаревич.

Гарний та святковий настрій всім присутнім свята дарували музичні вітання ансамблю народної музики «Волиняни» (керівники – Тетяна Жилюк та Анатолій Марценюк) Луцької музичної школи №3.