Бібліопікнік “Країна мрій дитинством зветься”

Щороку, в перший день літа ми відзначаємо Міжнародний день захисту дітей – чудове свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, пишалися своєю родиною і рідним краєм. Свято покликане захистити від насильства, голоду, неможливості здобути освіту та медичну допомогу, а також інших проблем та бід, з якими стикаються діти у багатьох країнах світу. У нашій країні цей день має особливе значення, бо наші діти гинуть від рук російських окупантів.

Цьогоріч в Україні він відзначається в умовах дії воєнного стану. Їхнє дитинство відібрала війна. Але у діток має бути повноцінне свято. Тому для дітей зараз, як ніколи, важлива психологічна підтримка, живе спілкування з однолітками. Тож сьогодня бібліотека-філія №11 гостинно приймала своїх маленьких відвідувачів на бібліопікнік “Країна мрій дитинством зветься” для яких наші працівники підготували розваги та руханки. Цікавий та емоційний заряд енергії отримали наймолодші читачі та внутрішньо переселені особи, які є нашими постіними гостями.

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Так нехай же сьогодні, в День захисту дітей, кожен постарається зробити життя маленьких мешканців нашої планети кращим і безпечнішим. Адже саме від нас, дорослих, залежить те, якою буде доля кожної маленької людини, а відтак і нового покоління українців.