Зразкова театральна студія «Бешкетники» покаже поетичну замальовку «ЩеМить»

📢Запрошуємо внутрішньо переміщених осіб та мешканців Луцької громади на показ поетичної замальовки «ЩеМить» за віршами написаними війною від зразкової театральної студії БешкетникиПалац культури міста Луцька

🗓 21 січня 2024 року, 15:00

🗺 Місце: Бібліотека-філія 10 Луцької міської ЦБС, м. Луцьк, Київський майдан, 13

👫 Цільова аудиторія: внутрішньо переміщені особи та мешканці приймаючої громади віком 30+

✅Реєстрація для участі – https://forms.gle/jXfKH1Q4Jd27jMCr7

*Відправка реєстраційної форми не означає автоматично участь у заході. Після розгляду форм кожен учасник отримає окремий лист з підтвердженням участі у заході та програму заходу.

🆓 Участь у заході безкоштовна! Кількість місць обмежена. За детальною інформацією звертайтесь за тел: +380665275729 (Мирослава, координатор проєкту)

Цей захід реалізовується в межах проєкту «ЯК ВДОМА: створення креативного простору для внутрішньо переміщених осіб на базі бібліотек Луцької МТГ» в рамках програми Єднання заради дії реалізується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX в Україні) за підтримки Державного департаменту США. Проєкт передбачає доступ до культурно-мистецьких заходів, психологічну підтримку та розвиток соціально-комунікаційних навичок, сприяючи покращенню психологічної стійкості, адаптації та інтеграції в новому місці проживання.

Ця публікація стала можливою завдяки підтримці IREX та Державного департаменту США. Вміст є виключно відповідальністю ВОГО «Перспективи Волині» та не обов’язково відображають погляди IREX та Державного департаменту США.

#нумо#гуртуймося#єднаннязарадидії#єднаймося#ВПО