Запрошуємо на ресурсну зустріч з психологом «Мистецтво ефективного вирішення задач та подолання життєвих викликів»

📣Запрошуємо внутрішньо переміщених осіб та мешканців Луцької громади на четверту ресурсну зустріч групи взаємодопомоги та взаємопідтримки «Мистецтво ефективного вирішення задач та подолання життєвих викликів»❗️

🗓 13 січня 2023 року, з 14:00 до 19:00

🗺 Місце: Бібліотека-філія №4 для дорослих, м. Луцьк, вул. Привокзальна, 13-А

👫Цільова аудиторія: внутрішньо переміщені особи та мешканці приймаючої громади віком 30+

✅Реєстрація для участі https://forms.gle/DUQimgA6AR4CrCgX8

*Відправка реєстраційної форми не означає автоматично участь у заході. Після розгляду форм кожен учасник отримає окремий e-mail з підтвердженням участі у заході та програму заходу.

🆓 Участь у заході безкоштовна!❗️ Кількість місць обмежена. За детальною інформацією звертайтесь за тел: +380665275729 (Мирослава, координатор проєкту).

Цей захід реалізовується в межах проєкту «ЯК ВДОМА: створення креативного простору для внутрішньо переміщених осіб на базі бібліотек Луцької МТГ» в рамках програми “Єднання заради дії” реалізується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX в Україні) за підтримки Державного департаменту США. Проєкт передбачає доступ до культурно-мистецьких заходів, психологічну підтримку та розвиток соціально-комунікаційних навичок, сприяючи покращенню психологічної стійкості, адаптації та інтеграції в новому місці проживання.

Ця публікація стала можливою завдяки підтримці IREX та Державного департаменту США. Вміст є виключно відповідальністю ВОГО «Перспективи Волині» та не обов’язково відображають погляди IREX та Державного департаменту США.

NGO “Volyn Prospects” / ВОГО “Перспективи Волині”

Департамент культури Луцької міської ради

КЗ “Луцька міська централізована бібліотечна система”

#нумо#гуртуймося#єднаннязарадидії#єднаймося#ВПО