Відбудеться вистава-роздум «Я ЩЕ ЛЮДИНА?» за поемою «Вертеп» Григорія Чубая

29 жовтня запрошуємо внутрішньо переміщених осіб та мешканців Луцької громади на виставу-роздум «Я ЩЕ ЛЮДИНА?» за поемою «Вертеп» Григорія Чубая у виконанні зразкової театр-студії «Бешкетники» Палацу культури міста Луцька.

Це роздуми молодих людей про «Я» в світовому бутті, стан світу, панічну втечу всіх і кожного від самого себе в ілюзорний хаос світового вертепного дійства, протистояння цій втечі, повернення до себе самого, пробудження особистості та української надії.

Захід відбудеться в межах реалізації проєкту «ЯК ВДОМА: створення креативного простору для внутрішньо переміщених осіб на базі бібліотек Луцької МТГ» в межах програми Єднання заради дії, яка реалізується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX в Україні) за підтримки Державного департаменту США.

«Єднання заради дії» – це програма, яка реалізується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX в Україні) за підтримки Державного департаменту США та має на меті об’єднання ВПО, членів приймаючих громад, уряду та ЗМІ задля вирішення конфліктів на місцевому рівні, сприяння інтеграції ВПО, надання всебічної підтримки для розробки місцевих та національних планів інтеграції ВПО та стабілізації ситуації в Україні.

🗓 29 жовтня 2023 року о 15.00

🗺 Бібліотека-філія №10 для дорослих (м. Луцьк, Київський майдан, 13)

👫 Цільова аудиторія: внутрішньо переміщені особи та мешканці Луцької громади віком 30+

Реєстрація для участі 👉https://forms.gle/b71KWnz5byDP7GDC8

🆓Участь у заході безкоштовна!

За детальною інформацією звертайтесь за тел: +380665275729 (Мирослава Будчик, координатор проєкту)

_______________

Проєкт «ЯК ВДОМА: створення креативного простору для внутрішньо переміщених осіб на базі бібліотек Луцької МТГ» спрямований на створення креативного середовища, де внутрішньо переміщені особи матимуть доступ до культурно-мистецьких заходів, психологічної підтримки та розвитку соціально-комунікаційних навичок, що сприятиме покращенню їх психологічної стійкості, забезпечить їх успішну адаптацію та інтеграцію в новому місці проживання.

Ця публікація стала можливою завдяки підтримці IREX та Державного департаменту США. Вміст є виключно відповідальністю ВОГО «Перспективи Волині» та не обов’язково відображає погляди IREX та Державного департаменту США.

NGO “Volyn Prospects” / ВОГО “Перспективи Волині”

Департамент культури Луцької міської ради

КЗ “Луцька міська централізована бібліотечна система”

#нумо#гуртуймося#єднаннязарадидії#єднаймося#ВПО