Відбудеться ресурсна зустріч групи взаємодопомоги та взаємопідтримки «Ефективна стабілізація емоційного стану в умовах сьогодення»

23 грудня у бібліотеці-філії № 6 для дорослих відбудеться ресурсна зустріч групи взаємодопомоги та взаємопідтримки «Ефективна стабілізація емоційного стану в умовах сьогодення» для внутрішньо переміщених осіб та мешканців Луцької громади.

Програма заходу включає:

✅Проективні техніки

✅Техніки стабілізації та якорювання у безпеці

✅Вправи на фізичне вираження та пропрацювання механізму стресу

✅Кава-брейк

✅Регуляція поведінки під час стресу

✅Вправи на вентральне вагусне якорювання

✅Медитаційні техніки

✅Артерапевтичні вправи

✅Техніки із застосуванням теппінг терапії для нормалізації емоційного стану

✅Рефлексія та обмін враженнями

🗓Дата: 23 грудня 2023 року, з 14:00 до 19:00

🗺Місце: Бібліотека-філія № 6 для дорослих, м. Луцьк, проспект Волі, 10 (Час читати (Бібліотека-філія №6, м.Луцьк)

👫Цільова аудиторія: внутрішньо переміщені особи та мешканці приймаючої громади віком 30+

Реєстрація для участі – https://forms.gle/uGKWFmH1XYRunA3JA

*Відправка реєстраційної форми не означає автоматично участь у заході. Після розгляду форм кожен учасник отримає окремий e-mail з підтвердженням участі у заході та програму заходу.

🆓Участь у заході безкоштовна! Кількість місць обмежена. За детальною інформацією звертайтесь за тел: +380665275729 (Мирослава Будчик, координатор проєкту).

Цей захід реалізовується в межах проєкту «ЯК ВДОМА: створення креативного простору для внутрішньо переміщених осіб на базі бібліотек Луцької МТГ» в рамках програми “Єднання заради дії” реалізується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX в Україні) за підтримки Державного департаменту США. Проєкт передбачає доступ до культурно-мистецьких заходів, психологічну підтримку та розвиток соціально-комунікаційних навичок, сприяючи покращенню психологічної стійкості, адаптації та інтеграції в новому місці проживання.

Ця публікація стала можливою завдяки підтримці IREX та Державного департаменту США. Вміст є виключно відповідальністю ВОГО «Перспективи Волині» та не обов’язково відображають погляди IREX та Державного департаменту США.

NGO “Volyn Prospects” / ВОГО “Перспективи Волині”

Департамент культури Луцької міської ради

КЗ “Луцька міська централізована бібліотечна система”

#нумо #гуртуймося #єднаннязарадидії #єднаймося #ВПО