У бібліотеці-філії № 6 для дорослих відбудеться перегляд фільму «Хроніка Української повстанської армії 1942-1954»

📢Запрошуємо внутрішньо переміщених осіб та мешканців Луцької громади на перегляд документального фільму «Хроніка Української повстанської армії 1942-1954».

📽Документальний фільм у двох частинах розповідає про історію Української повстанської армії 1942-1954 років крізь призму свідчень тридцяти чотирьох очевидців та безпосередніх учасників подій (з понад сто опитаних). Творці стрічки пропонують подивитися на український повстанський рух з перспективи «простих людей», без пафосу, містифікацій та пропагандистських кліше. Усні історії відкривають нетрадиційний погляд на природу боротьби УПА, дають змогу відчути атмосферу та дух епохи, зануритися у вир бурхливих подій.

Захід відбудеться в межах реалізації проєкту «ЯК ВДОМА: створення креативного простору для внутрішньо переміщених осіб на базі бібліотек Луцької МТГ» в межах програми Єднання заради дії, яка реалізується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX в Україні) за підтримки Державного департаменту США.

«Єднання заради дії» – це програма, яка реалізується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX в Україні) за підтримки Державного департаменту США та має на меті об’єднання ВПО, членів приймаючих громад, уряду та ЗМІ задля вирішення конфліктів на місцевому рівні, сприяння інтеграції ВПО, надання всебічної підтримки для розробки місцевих та національних планів інтеграції ВПО та стабілізації ситуації в Україні.

Програма заходу включає:

🎞показ документального фільму «Хроніка Української повстанської армії 1942-1954»

🎞обговорення фільму з учасниками, обмін враженнями

🗓Дата та час: 03 грудня 2023 року, з 16:00 до 18:00

🗺Місце: бібліотека-філія № 6 для дорослих, м. Луцьк, проспект Волі, 10 (Час читати (Бібліотека-філія №6, м.Луцьк))

👫Цільова аудиторія: внутрішньо переміщені особи та мешканці приймаючої громади віком 30+

Для реєстрації на захід слід заповнити реєстраційну форму за посиланням 👉https://forms.gle/jg56ZVFxhoshEnJ38

*Відправка реєстраційної форми не означає автоматично участь у заході. Після розгляду форм кожен учасник отримає підтвердження участі.

🆓Участь у заході безкоштовна! За детальною інформацією звертайтесь за тел: +380665275729 (Мирослава Будчик, координатор проєкту).

Проєкт «ЯК ВДОМА: створення креативного простору для внутрішньо переміщених осіб на базі бібліотек Луцької МТГ» спрямований на створення креативного середовища, де внутрішньо переміщені особи матимуть доступ до культурно-мистецьких заходів, психологічної підтримки та розвитку соціально-комунікаційних навичок, що сприятиме покращенню їх психологічної стійкості, забезпечить їх успішну адаптацію та інтеграцію в новому місці проживання.

Ця публікація стала можливою завдяки підтримці IREX та Державного департаменту США. Вміст є виключно відповідальністю ВОГО «Перспективи Волині» та не обов’язково відображає погляди IREX та Державного департаменту США.

NGO “Volyn Prospects” / ВОГО “Перспективи Волині”

Департамент культури Луцької міської ради

КЗ “Луцька міська централізована бібліотечна система”

#нумо #гуртуймося #єднаннязарадидії #єднаймося #ВПО