Центральна бібліотека для дорослих запрошує на виставу-феєрію «Таємниця місячного сяйва»

Запрошуємо внутрішньо переміщених осіб та мешканців Луцької громади на виставу-феєрію «Таємниця місячного сяйва» (за казкою Бориса Грінченка «На русалчин Великдень»)

Вистава вразить ваше уявлення про казковий світ. Сюжет вистави взятий із неперевершеної казки Бориса Грінченка і розкриває магічні моменти, де реальність переплітається з фантазією.

🗓 Дата та час: 10 грудня 2023 року, з 15:00 до 16:00

🗺Місце: Луцька центральна бібліотека для дорослих Луцької міської ради (м. Луцьк, вул. Декабристів, 25)

👫 Цільова аудиторія: внутрішньо переміщені особи та мешканці приймаючої громади віком 30+

Реєстрація для участі: https://forms.gle/NmzTdFD2YCDt4wty7

*Відправка реєстраційної форми не означає автоматично участь у заході. Після розгляду форм кожен учасник отримає окремий e-mail з підтвердженням участі у заході та програму заходу.

🆓 Участь у заході безкоштовна!

Кількість місць обмежена. За детальною інформацією звертайтесь за тел: +380665275729 (Мирослава Будчик, координатор проєкту).

Цей захід реалізовується в межах проєкту «ЯК ВДОМА: створення креативного простору для внутрішньо переміщених осіб на базі бібліотек Луцької МТГ» в рамках програми «Єднання заради дії» реалізується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX в Україні) за підтримки Державного департаменту США. Проєкт передбачає доступ до культурно-мистецьких заходів, психологічну підтримку та розвиток соціально-комунікаційних навичок, сприяючи покращенню психологічної стійкості, адаптації та інтеграції в новому місці проживання.

Ця публікація стала можливою завдяки підтримці IREX та Державного департаменту США. Вміст є виключно відповідальністю ВОГО «Перспективи Волині» та не обов’язково відображають погляди IREX та Державного департаменту США.

#нумо#гуртуймося#єднаннязарадидії#єднаймося#ВПО