У бібліотеках Луцької громади для внутрішньо переміщених осіб діятиме креативний простір «ЯК ВДОМА»

В межах програми “Єднання заради дії”, що втілюється Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX в Україні) за підтримки Державного департаменту США, розпочалась реалізація грантового проєкту «ЯК ВДОМА: створення креативного простору для внутрішньо переміщених осіб на базі бібліотек Луцької МТГ». «Єднання заради дії» — це програма, яка має на меті об’єднання ВПО, членів приймаючих громад, уряду та ЗМІ задля вирішення конфліктів на місцевому рівні, сприяння інтеграції ВПО, надання всебічної підтримки для розробки місцевих та національних планів інтеграції ВПО та стабілізації ситуації в Україні.

Проєкт «ЯК ВДОМА: створення креативного простору для внутрішньо переміщених осіб на базі бібліотек Луцької МТГ» спрямований на створення креативного середовища, де внутрішньо переміщені особи матимуть доступ до культурно-мистецьких заходів, психологічної підтримки та розвитку соціально-комунікаційних навичок, що сприятиме покращенню їх психологічної стійкості, забезпечить їх успішну адаптацію та інтеграцію в новому місці проживання. Цільова аудиторія проєкту – внутрішньо переміщені особи, які проживають на території Луцької МТГ та мешканці приймаючої громади. Тривалість проєкту: жовтень 2023 – квітень 2024 року.

Між Волинською обласною громадською організацією «Перспективи Волині» та партнерами проєкту – департаментом культури Луцької міської ради та комунальним закладом “Луцька міська централізована бібліотечна система” укладено партнерську угоду. Шляхом розвитку партнерств, залучення місцевих ресурсів та урядових структур, проєкт стане стійким і здатним до подальшого росту та розширення впливу у майбутньому.

Ця публікація стала можливою завдяки підтримці IREX та Державного департаменту США. Вміст є виключно відповідальністю ВОГО «Перспективи Волині» та не обов’язково відображає погляди IREX та Державного департаменту США.

#нумо #гуртуймося #єднаннязарадидії #єднаймося #ВПО