Продовжується реалізація грантового проєкту «ЯК ВДОМА»

          У бібліотеках комунального закладу «Луцька міська централізована бібліотечна система» продовжується реалізація грантового проєкту «ЯК ВДОМА: створення креативного простору для внутрішньо переміщених осіб на базі бібліотек Луцької МТГ» у партнерстві з департаментом культури Луцької міської ради та Волинською обласною громадською організацією «Перспективи Волині» в межах програми «Єднання заради дії», що втілюється Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX в Україні) за підтримки Державного департаменту США.

          У листопаді-грудні минулого року відбулися ресурсні зустрічі групи взаємодопомоги та взаємопідтримки «Ефективна стабілізація емоційного стану в умовах сьогодення» та «Плекання резильєнтності. Як залишатися стійкими в моменти виснаження?» із психологинею Світланою Сасюк  (бібліотеки-філії №№ 6, 10 для дорослих). У бібліотеках-філіях №№ 4, 10 для дорослих провели тренінги з ораторського мистецтва «Діяти словом». Вихованці зразкової театральної студії «Бешкетники» Палацу культури міста Луцька показали виставу «Кобиляча голова» за мотивами українських народних казок (центральна бібліотека для дітей), виставу-феєрію «Таємниця місячного сяйва» за казкою Бориса Грінченка «На русалчин Великдень» (центральна бібліотека для дорослих). Зіграти у настільну патріотичну гру «Хронологія» запросила бібліотека-філія № 11 для дорослих. У бібліотеці-філії № 6 для дорослих переглянули документальний фільм «Хроніка Української повстанської армії 1942-1954».

          Реалізація грантового проєкту «ЯК ВДОМА: створення креативного простору для внутрішньо переміщених осіб на базі бібліотек Луцької МТГ» триватиме до квітня місяця поточного року. Заплановано проведення ще понад 15 різноманітних заходів.