Перша ресурсна зустріч для внутрішньо переміщених осіб та мешканців Луцької громади «Емоції під час війни та ресурсний стан»

Запрошуємо внутрішньо переміщених осіб та мешканців Луцької громади на першу ресурсну зустріч групи взаємодопомоги та взаємопідтримки «Емоції під час війни та ресурсний стан» в межах реалізації проєкту «ЯК ВДОМА: створення креативного простору для внутрішньо переміщених осіб на базі бібліотек Луцької МТГ» в межах програми “Єднання заради дії”.

«Єднання заради дії» – це програма, яка реалізується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX в Україні) за підтримки Державного департаменту США та має на меті об’єднання ВПО, членів приймаючих громад, уряду та ЗМІ задля вирішення конфліктів на місцевому рівні, сприяння інтеграції ВПО, надання всебічної підтримки для розробки місцевих та національних планів інтеграції ВПО та стабілізації ситуації в Україні.

Програма заходу включає:

  • арт-терапевтичні вправи;
  • психодіагностику та самоспостереження психологічного стану;
  • перерва на каву;
  • рефлексія та обмін враженнями.

Тренерка – психологиня Світлана Сасюк, досвід практичної діяльності понад 8 років.

Дата та час: 21 жовтня 2023 року, з 14:00 до 19:00

Місце: Центральна міська бібліотека для дорослих, м. Луцьк, вул. Декабристів, 25

Цільова аудиторія: внутрішньо переміщені особи та мешканці приймаючої громади віком 30+

Для реєстрації на захід слід заповнити реєстраційну форму за посиланням https://forms.gle/22nJycHWrhbiwPr96

*Відправка реєстраційної форми не означає автоматично участь у заході. Після розгляду форм кожен учасник отримає окремий e-mail з підтвердженням участі у заході та програму заходу.

Участь у заході безкоштовна! Кількість місць обмежена. За детальною інформацією звертайтесь за тел: +380665275729 (Мирослава Будчик, координатор проєкту).

Проєкт «ЯК ВДОМА: створення креативного простору для внутрішньо переміщених осіб на базі бібліотек Луцької МТГ» спрямований на створення креативного середовища, де внутрішньо переміщені особи матимуть доступ до культурно-мистецьких заходів, психологічної підтримки та розвитку соціально-комунікаційних навичок, що сприятиме покращенню їх психологічної стійкості, забезпечить їх успішну адаптацію та інтеграцію в новому місці проживання.

Ця публікація стала можливою завдяки підтримці IREX та Державного департаменту США. Вміст є виключно відповідальністю ВОГО «Перспективи Волині» та не обов’язково відображає погляди IREX та Державного департаменту США.

#нумо #гуртуймося #єднаннязарадидії #єднаймося #ВПО