Перегляд документального фільму із циклу “Таємниці великих українців”

Запрошуємо внутрішньо переміщених осіб та мешканців Луцької громади на перегляд документального фільму із циклу “Таємниці великих українців” про сенсаційні подробиці життя видатних українців, які вплинули на розвиток не лише України, а й найбільших європейських держав.

«Таємниці великих українців» — український історичний цикл документальних фільмів про життя важливих історичних постатей в історії України. Зйомки документального циклу «Таємниці великих українців» відбувалися в Україні, Франції, Італії, Румунії, Польщі, Австрії, Туреччині, Молдові, Угорщині. До історичних розслідувань було залучено півтори сотні українських та закордонних експертів.

Захід відбудеться в межах реалізації проєкту «ЯК ВДОМА: створення креативного простору для внутрішньо переміщених осіб на базі бібліотек Луцької МТГ» в межах програми Єднання заради дії, яка реалізується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX в Україні) за підтримки Державного департаменту США.

«Єднання заради дії» – це програма, яка реалізується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX в Україні) за підтримки Державного департаменту США та має на меті об’єднання ВПО, членів приймаючих громад, уряду та ЗМІ задля вирішення конфліктів на місцевому рівні, сприяння інтеграції ВПО, надання всебічної підтримки для розробки місцевих та національних планів інтеграції ВПО та стабілізації ситуації в Україні.

Програма заходу включає:

– показ документального фільму “Таємниці великих українців”

– обговорення фільму з учасниками, обмін враженнями

Дата та час: 23 жовтня 2023 року, з 12:00 до 13:30

Місце: бібліотека-філія № 9 для дорослих, м. Луцьк, вул. Потебні, 52-А

Цільова аудиторія: внутрішньо переміщені особи та мешканці приймаючої громади віком 30+

Для реєстрації на захід слід заповнити реєстраційну форму за посиланням https://forms.gle/n9mzbx8rMBfaur3F9

Участь у заході безкоштовна! За детальною інформацією звертайтесь за тел: +380665275729 (Мирослава Будчик, координатор проєкту).

Проєкт «ЯК ВДОМА: створення креативного простору для внутрішньо переміщених осіб на базі бібліотек Луцької МТГ» спрямований на створення креативного середовища, де внутрішньо переміщені особи матимуть доступ до культурно-мистецьких заходів, психологічної підтримки та розвитку соціально-комунікаційних навичок, що сприятиме покращенню їх психологічної стійкості, забезпечить їх успішну адаптацію та інтеграцію в новому місці проживання.

Ця публікація стала можливою завдяки підтримці IREX та Державного департаменту США. Вміст є виключно відповідальністю ВОГО «Перспективи Волині» та не обов’язково відображає погляди IREX та Державного департаменту США.

Департамент культури Луцької міської ради

КЗ “Луцька міська централізована бібліотечна система”

#нумо #гуртуймося #єднаннязарадидії #єднаймося #ВПО