Бібліотека-студія ДіМ запрошує на виставу в стилі вуличного народного театру

Запрошуємо внутрішньо переміщених осіб та мешканців Луцької громади на виставу «Кобиляча голова» в стилі вуличного народного театру за мотивами українських народних казок.

Незважаючи на те, що Україна має одну з найбагатших міфологій у світі, її персонажів мало знають навіть самі українці. «Кобиляча голова» базується на українській міфології і народних казках. Показ вистави сприятиме збільшенню розуміння і апробації української культурної спадщини.

🗓 Дата та час: 19 листопада 2023 року, з 15:00 до 16:00

🗺 Місце: Центральна бібліотека для дітей (Бібліотека-студія «ДіМ» Луцьк Бібліо), м. Луцьк, проспект Президента Грушевського, 1

👫 Цільова аудиторія: внутрішньо переміщені особи та мешканці приймаючої громади віком 30+

Реєстрація для участі 👉https://forms.gle/1Km9iwiiAqbMgEak9

*Відправка реєстраційної форми не означає автоматично участь у заході. Після розгляду форм кожен учасник отримає окремий e-mail з підтвердженням участі у заході та програму заходу.

🆓 Участь у заході безкоштовна! Кількість місць обмежена. За детальною інформацією звертайтесь за тел: +380665275729 (Мирослава Будчик, координатор проєкту).

Цей захід реалізовується в межах проєкту «ЯК ВДОМА: створення креативного простору для внутрішньо переміщених осіб на базі бібліотек Луцької МТГ» в рамках програми Єднання заради дії реалізується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX в Україні) за підтримки Державного департаменту США. Проєкт передбачає доступ до культурно-мистецьких заходів, психологічну підтримку та розвиток соціально-комунікаційних навичок, сприяючи покращенню психологічної стійкості, адаптації та інтеграції в новому місці проживання.

Ця публікація стала можливою завдяки підтримці IREX та Державного департаменту США. Вміст є виключно відповідальністю ВОГО «Перспективи Волині» та не обов’язково відображають погляди IREX та Державного департаменту США.

NGO “Volyn Prospects” / ВОГО “Перспективи Волині”

Департамент культури Луцької міської ради

КЗ “Луцька міська централізована бібліотечна система”

#нумо#гуртуймося#єднаннязарадидії#єднаймося#ВПО