Бібліотека-філія смт Рокині запрошує зіграти настільну патріотичну гру «Відбудуй Україну»

📣 Запрошуємо внутрішньо переміщених осіб та мешканців Луцької громади зіграти настільну патріотичну гру «Відбудуй Україну».

🗓 11 лютого 2024 року, 12:00

🗺Місце: Бібліотека-філія смт Рокині, вул. Шкільна, 1

👫 Цільова аудиторія: внутрішньо переміщені особи та мешканці приймаючої громади віком 30+

Реєстрація для участі – https://forms.gle/JBTsKbRZQSvCHbRw6

*Відправка реєстраційної форми не означає автоматично участь у заході. Після розгляду форм кожен учасник отримає повідомлення з підтвердженням участі у заході.

🆓 Участь у заході безкоштовна! Кількість місць обмежена. За детальною інформацією звертайтесь за тел: +380665275729 (Мирослава, координатор проєкту).

Цей захід реалізовується в межах проєкту «ЯК ВДОМА: створення креативного простору для внутрішньо переміщених осіб на базі бібліотек Луцької МТГ» в рамках програми Єднання заради дії реалізується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX в Україні) за підтримки Державного департаменту США. Проєкт передбачає доступ до культурно-мистецьких заходів, психологічну підтримку та розвиток соціально-комунікаційних навичок, сприяючи покращенню психологічної стійкості, адаптації та інтеграції в новому місці проживання.

Ця публікація стала можливою завдяки підтримці IREX та Державного департаменту США. Вміст є виключно відповідальністю ВОГО «Перспективи Волині» та не обов’язково відображають погляди IREX та Державного департаменту США.

NGO “Volyn Prospects” / ВОГО “Перспективи Волині”

Департамент культури Луцької міської ради

КЗ “Луцька міська централізована бібліотечна система”

#нумо#гуртуймося#єднаннязарадидії#єднаймося#ВПО