Бібліотека-філія с. Княгининок запрошує зіграти настільну патріотичну гру-вікторину «Україна»

Запрошуємо внутрішньо переміщених осіб та мешканців Луцької громади зіграти настільну патріотичну гру «Вікторина Україна».

🗓 26 січня 2024 року, 15:00

🗺 Місце: Бібліотека-філія с.Княгининок (БІБЛІОТЕКА “КНЯГИНИНОК”), вул. Соборна, 75

👫 Цільова аудиторія: внутрішньо переміщені особи та мешканці приймаючої громади віком 30+

Реєстрація для участі – https://forms.gle/u3d8J7svJWn528up7

*Відправка реєстраційної форми не означає автоматично участь у заході. Після розгляду форм кожен учасник отримає повідомлення з підтвердженням участі у заході.

Участь у заході безкоштовна! Кількість місць обмежена. За детальною інформацією звертайтесь за тел: +380665275729 (Мирослава, координатор проєкту).

Цей захід реалізовується в межах проєкту «ЯК ВДОМА: створення креативного простору для внутрішньо переміщених осіб на базі бібліотек Луцької МТГ» в рамках програми Єднання заради дії реалізується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX в Україні) за підтримки Державного департаменту США. Проєкт передбачає доступ до культурно-мистецьких заходів, психологічну підтримку та розвиток соціально-комунікаційних навичок, сприяючи покращенню психологічної стійкості, адаптації та інтеграції в новому місці проживання.

Ця публікація стала можливою завдяки підтримці IREX та Державного департаменту США. Вміст є виключно відповідальністю ВОГО «Перспективи Волині» та не обов’язково відображають погляди IREX та Державного департаменту США.

NGO “Volyn Prospects” / ВОГО “Перспективи Волині”

Департамент культури Луцької міської ради

КЗ “Луцька міська централізована бібліотечна система”

#нумо#гуртуймося#єднаннязарадидії#єднаймося#ВПО